Genel Bilgiler

Kamp Oteli
La Blanche Resort / Turgutreis, Bodrum

İzinler
Kamp katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kamp davet yazıları Kamp Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Kamp düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

Konuşmacı Odası
Konuşmacı odası, kamp süresince sunumlarını kontrol etmek isteyen konuşmacıların hizmetinde olacaktır. Sununun kişisel bilgisayarda getirilmesi durumunda, sunu görevliler tarafından kamp bilgisayarlarına aktarılacaktır. Sunu sonrası istenirse, konuşmacı gözetiminde silinecektir.

Katılım Sertifikası
Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 24 Ekim 2021 tarihinde saat 08:30 itibariyle kayıt masasından alabileceklerdir.

Olgu Bildirisi Özeti Gönderimi
Olgu bildiri özeti ile katılmak isteyenlerin bildiri özetlerini en geç 13 Eylül 2021 tarihine kadar www.hmdvkk2021.org sitesindeki bildiri bölümünden göndermeleri gerekmektedir. Özetlerin dijital kitapta yayımlanabilmesi için kampa kayıt yaptırmış olmak gereklidir.

Sekreterya Hizmetleri
Kamp merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Kamp öncesinde lütfen TB Organizasyon ile irtibat kurunuz.