Davet

Değerli Meslektaşlarım,

Hipertansiyonla Mücadele Derneği Yönetim Kurulu olarak, 22-24 Ekim 2021 tarihleri arasında HMD Vakalarla Kardiyoloji Kampı’ nın La Blanche Resort Turgutreis-Bodrum'da düzenleneceğini duyurmaktan ve sizleri kampımıza davet etmekten büyük mutluluk ve onur duymaktayız.

Bildiğiniz gibi yaklaşık 2 yıldır pandemi nedeniyle derneğimiz yüz yüze toplantı gerçekleştirememiştir. Düzenleme kurulu, interaktif olgu sunumları ile sizlere konsantre ve etkili bir program sunma amacındadır. Sizleri, hipertansiyon, diyabet, hiperkolesterolemi, aritmiler, atriyal fibrilasyon ve antikoagülasyon, koroner arter hastalığı, kalp yetmezliği ve kapak hastalıklarını içeren, kardiyovasküler hastalıkların tümünün olgularla değerlendirileceği bilimsel programda yer almaya davet ediyoruz. Katılımcılarımızın beklentisini karşılayacağını umduğumuz kampımızın, oturumlardaki aktif katılımlarınızla daha da değer kazanacağı inancındayız.

Bodrum’un samimi atmosferinde bir aile edasıyla buluşmak ve bilimsel zenginlik yanında doğanın ve sosyal hayatın güzelliklerinin tadına birlikte varabilmenin heyecanını duyuyoruz.

En iyi dileklerimizle...

Hipertansiyonla Mücadele Derneği Adına
Prof. Dr. İstemihan TENGİZ
Hipertansiyonla Mücadele Derneği Başkanı